קצת עלינו

האחווה הסטודנטיאלית הגאה היא התארגנות סטודנטיאלית להט"בית שיוצרת קהילות ופועלת ביותר מ- 30 קמפוסים ברחבי הארץ. האחווה היא מיזם משותף של האגודה למען הלהט"ב, התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל ופר"ח.

האחווה היא הבית של הסטודנטים הגאים בקמפוסים. האחווה יוצרת מרחב להט"בי חברתי, שווה זכויות וסובלני עבור הקהילה הגאה בתוך האקדמיה. האחווה מקדמת אקטיביזם, יצירת עולם תוכן ותרבות להט"בים ומרחב בטוח בו כל סטודנטית וסטודנט יכולים.ות להביע את מי שהם.ן באמת.

 

מה אנחנו עושימות?

במהלך השנה מקיימות האחוות קבוצות קבועות, מפגשים חד פעמיים, כנסים, הרצאות ואירועים לסטודנטים מהקהילה וכן לכלל הסטודנטים והסטודנטיות בקמפוסים וכמובן בחודש יוני - חגיגות הגאווה!

זאת בנוסף לאירועים מחוץ לקמפוסים כמו מסיבת פורים, מדורת ל"ג בעומר, ימי עיון מקצועיים והסמינר הארצי - יומיים מטורפים שבהם נפגשים 200 סטודנטיות וסטודנטים גאים לסוף שבוע שלם, שמגיעים להכיר, לחוות, לדבר, להחליף רעיונות וללמוד יחד.

 

עוד פרויקטים?

ברור! האחווה מקדמת יוזמות ופרויקטים שונים של סטודנטים וסטודנטיות כמו "האחווה בוחרת בגאווה" - פרויקט שנועד להגביר מודעות פוליטית בקרב הסטודנטים והסטודנטיות הלהט"בים ותומכי הקהילה הגאה לקראת הבחירות, "קמפוס בטוח"- יצירת מרחב בטוח לקהילה הגאה בתוך הקמפוסים תוך הכרה של המוסדות האקדמאים בצרכים של הקהילה, "הפורום לקידום מדיניות"- מיועד לסטודנטים שלומדים משפטים, מדיניות ציבורית ומדעי המדינה, תוכנית שמטרתה להכשיר את אנשי השלטון הלהט"בים של המחר, ועוד.